A grocery store sell snacks by weight. A six-ounce bag of mixed nuts cost $3.20. Predict the cost of a


A grocery store sell snacks by weight. A six-ounce bag of mixed nuts cost $3.20. Predict the cost of a two-ounce bag?


Leave a Reply

Your email address will not be published.