Q&A

A set of 3 pens cost ₹92.64.what is the cost of each pen? Answer these questions in – Question

Question:

A set of 3 pens cost ₹92.64.what is the cost of each pen?
Answer these questions in staments. ​

Leave a Reply

Your email address will not be published.