Britney can buy daffodil bulbs in packages of 3 for $4.44 or in packages of 2 for $3.74. How much money



Britney can buy daffodil bulbs in packages of 3 for $4.44
or in packages of 2 for $3.74. How much money does
she save by buying 18 bulbs at the better price?




Leave a Reply

Your email address will not be published.