If oranges are on sale for $7.27 for 5 lbs, how much would it cost you to buy 2 lbs


If oranges are on sale for $7.27 for 5 lbs, how much would it cost you to buy 2 lbs of
oranges?


Leave a Reply

Your email address will not be published.