Jayden went to the shop and bought and orange juice for $150 and a bun for $90 . He told


Jayden went to the shop and bought and orange juice for $150 and a bun for $90 . He told the shopkeeper he didnt want any coins below $10.00 nor did he want any one hundred dollar notes.
Jaydens Change included?​


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *