Uncategorized

Patricia bought 4 apples and 9 bananas for $12.70. Jose bought 8 apples and 11 bananas for $17.70 at the

Patricia bought 4 apples and 9 bananas for $12.70. Jose bought 8 apples and 11 bananas for $17.70 at the same grocery store.
What is the cost of one apple?

Leave a Reply

Your email address will not be published.